';
kalendaria kolorowe z reklama, dobra drukarnia

Jednym z elementów decydującym o atrakcyjnym wyglądzie i należytej użyteczności kalendarza są jego kalendaria. Nie zależnie od wielkości kalendarza, jego przeznaczeniu  – czy wisi, czy stoi, czy towarzysz nam jako niezbędnik, kalendaria są kluczowe. Niestety mało kto zdaje sobie sprawę, że często pozostawione przypadkowi psuja projekt graficzny kalendarza.

Zaprojektowanie kalendariów powinno być dla grafika równie istotne jak stworzenie podkładu kalendarza. Kilkanaście lat doświadczenia pozwoliło, nam na zaprojektowanie wielu wzorów kalendariów i umożliwiło nam wypracowanie takich modeli kalendarzy, które są unikatowe i nie do zastąpienia.

W naszej pracy traktujemy projektowanie kalendariów na równi z projektem całego kalendarza. Nie zależnie do typu kalendarza są pewne elementy, które zawsze się sprawdzają.

do wykorzystania przy każdym rodzaju kalendarza

elementy kalendariów

ikonki, ikony

IKONY

piktogramy pasujące do świąt i uroczystości
Na kalendarium dodajemy piktogramy-obrazki podkreślające wydarzenia i święta. Możemy w ten sposób wyróżnić standardowe święta, jak i te charakterystyczne dla danej firmy np. 20-lecie, dzień kierowcy etc.
okładka kalendaria

OKŁADKI

Przykrywki na kalendaria
Okładka umieszczana jako pierwsza strona kalendariów. Do wykorzystania jako kartka z życzeniami Świątecznymi, reklama lub jako zabezpieczenie kalendariów na czas transportu przed uszkodzeniem.
reklama na kalendarzu, dobra drukarnia, dd dobra drukarnia

REKLAMA

miejsce wydzielone na reklamę
Dodatkowa powierzchnia reklamowa, zmieniająca się na każdym miesiącu. Do wykorzystania na przedstawienie produktów, usług, osiągnięć firmy, prezentowanie trendów rozwojowych etc.
dd dobra drukarnia